Новини

Хронологічний довідник "Ліквідація московським самодержавством державної автономії України-Гетьманщини в другій половині XVII – XVIII ст."

За підтримки Академії соціальних наук України підготовлено хронологічний довідник  "Ліквідація московським самодержавством державної автономії України-Гетьманщини в другій половині XVII – XVIII ст."  Довідник є зібранням фактичного матеріалу з історії України періоду Гетьманщини, упорядкованого за хронологічним принципом.

Відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція, приурочена 370-й річниці героїчної оборони Вінниці на чолі з полковником Іваном Богуном

4 березня 2021 року у Вінниці відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція, приурочена 370-й річниці героїчної оборони Вінниці на чолі з полковником Іваном Богуном, співорганізатором якої стала Академія соціальних наук України. Визначний військовий діяч Іван Богун є взірцем служіння своєму народові, державником, який вважав, що Україні не потрібно приставати ні до Москви, ні до Варшави, а творити свою незалежну державу, не жаліти для її захисту найдорожчого – життя.

Вітаємо з обранням!

Академія соціальних наук України вітає із обранням академіком д.е.н., доц. Одеського регіонального інституту державного управління Національної  академії державного управління при Президентові України Яцкевич Інну Володимирівну! Бажаємо здоров'я, творчої наснаги та плідної роботи заради добробуту нашої країни!

Третій з'їзд істориків медицини

10-11 грудня 2020 року відбувся Третій з'їзд істориків медицини Української Академії Історії Медицини, в якому взяли участь Президент АСНУ Ігор Робак та академік-секретар Ганна Демочко.
Пленарне та секційні засідання проходили у змішаному режимі — очно та з підключенням через Zoom іноземних учасників.

XIV міжнародна наукова конференція "Історія торгівлі, податків та мита"

22-23 жовтня 2020 року на базі Університету митної справи та фінансів у Дніпрі вже вчотирнадцяте відбулася міжнародна наукова конференція  "Історія торгівлі, податків та мита".  Співорганізатором наукового форуму традиційно стала і Академія Соціальних Наук України. Участь у конференції взяли як вітчизняні, так і зарубіжні науковці. За результатами роботи випущено збірку тез, з якою можна ознайомитися у прикріпленому файлі та у  "Бібліотеці" на сайті АСНУ.

Нарада-семінар у Запорізькому державному медичному університеті

16 січня 2020 року Президент Академії соціальних наук України, проф. Робак І.Ю. взяв участь у нараді-семінарі "Шляхи підвищення якості підготовки студентів та аспірантів медичних університетів у контексті викладання соціогуманітарних дисциплін", що проходив на базі Запорізького державного медичного університету. На нараді обговорювалися наступні питання:

Сторінки