Вітаємо з обранням!

Академія соціальних наук України щиро вітає із вступом до наших лав пана Тадеуша Срогоша – шанованого польського науковця-історика, видатного діяча освіти, професора Академії імені Яна Длугоша.

            Пан Тадеуш Срогош народився 1952 року у Лодзі. Закінчив історичний факультет в університеті 1976 року. Після закінчення університету пан Тадеуш почав працювати у відділі історії медицини і фармації медичного університету в Лодзі. Захистив докторську дисертацію на факультеті філософії та історії.

З 1996 року він працює у Вищій педагогічній школі (нині Академія ім. Яна Длугоша) в Ченстохові, де був деканом в 1999-2005 рр. Звання професора Т. Срогош отримав 2005 року. Спеціалізується на історії Польщі XVII-XVIIIст. Цікавлять пана професора й українські землі, зокрема, Правобережжя.

На сьогодні пан Тадеуш є членом Комітету з історичних наук Польської академії наук, він член відділу історії науки й техніки Польської академії наук, член Ради з контролю польського історичного товариства, член Європейської асоціації з історії медицини та охорони здоров’я, почесний член білоруської асоціації істориків медицини, почесний член Інституту археографії та джерелознавства Української Академії наук, почесний член освітнього товариства «Wieniawa», член польського товариства з вивчення XVIIIстоліття, віце-президент наукової та гуманітарної фундації, член кількох редакційних комітетів польських та міжнародних наукових журналів. Співпрацює з численними зарубіжними центрами в Україні, Білорусі, Литві, Чехії, Німеччині. Професор Т. Срогош є автором 210 публікацій, в тому числі 6 монографій. Був нагороджений Срібним хрестом за заслуги (2002), ЗолотимХрестомза заслуги (2009), медаллю Національної комісії з питань освіти  Польщі (2005).

Академія соціальних наук України має надію, що плідна співпраця в науковій царині ще більше зміцнить українсько-польські зв’язки та надасть змогу долучитися нам до європейської наукової думки.

Подписаться на новости

Signup for Our Free Newsletter

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Корисні посилання

Контакти

пр. Науки, 50-а, офіс 7, Харків, 61072 - для офіційної кореспонденції

+380636875693 - академік-секретар Демочко Г.Л.

inio2@ukr.net - поштова скриня