Новини

XIV міжнародна наукова конференція "Історія торгівлі, податків та мита"

22-23 жовтня 2020 року на базі Університету митної справи та фінансів у Дніпрі вже вчотирнадцяте відбулася міжнародна наукова конференція  "Історія торгівлі, податків та мита".  Співорганізатором наукового форуму традиційно стала і Академія Соціальних Наук України. Участь у конференції взяли як вітчизняні, так і зарубіжні науковці. За результатами роботи випущено збірку тез, з якою можна ознайомитися у прикріпленому файлі та у  "Бібліотеці" на сайті АСНУ.

Нарада-семінар у Запорізькому державному медичному університеті

16 січня 2020 року Президент Академії соціальних наук України, проф. Робак І.Ю. взяв участь у нараді-семінарі "Шляхи підвищення якості підготовки студентів та аспірантів медичних університетів у контексті викладання соціогуманітарних дисциплін", що проходив на базі Запорізького державного медичного університету. На нараді обговорювалися наступні питання:

Засновники Академії - лауреати Премії Харківської міської ради

5 грудня 2019 року в Харківській міській раді пройшло урочисте нагородження кращих представників громадськості премією Харківської міської ради за досягнення значних результатів у суспільній та професійній діяльності.

Вітаємо з обранням!

Колектив Академії соціальних наук України вітає з обранням академіком АСНУ

Шандрука Сергія Костянтиновича!

ХІІІ міжнародна наукова конференція "ІСТОРІЯ ТОРГІВЛІ, ПОДАТКІВ ТА МИТА"

24-25 жовтня 2019 року на базі Університету митної справи та фінансів у Дніпрі вже втринадцяте відбулася міжнародна наукова конференція  "Історія торгівлі, податків та мита".  Співорганізатором наукового форуму традиційно стала і Академія Соціальних Наук України. Участь у конференції взяли як вітчизняні, так і зарубіжні науковці. За результатами роботи випущено збірку тез, з якою можна ознайомитися у прикріпленому файлі та у  "Бібліотеці" на сайті АСНУ.

Пройшов Другий З'їзд істориків медицини

22-23 жовтня 2019 року в Харкові пройшов Другий З'їзд істориків медицини з міжнародною участю, співорганізатором якого став Центр медичного краєзнавства імені проф. В.Д. Отамановського та його партнери - Українська Академія Істориків Медицини, Академія Соціальних Наук України, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харківський НДІ судових експертиз імені М.С. Бокаріуса. До оргкомітету з'їзду увійшли Акад. НАНУ Бакіров В.С., проф. Васильєв К.К., проф. В.

Сторінки

Подписаться на новости

Signup for Our Free Newsletter

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Корисні посилання

Контакти

пр. Науки, 50-а, офіс 7, Харків, 61072 - для офіційної кореспонденції

+380636875693 - академік-секретар Демочко Г.Л.

inio2@ukr.net - поштова скриня