Новини

ХІІІ міжнародна наукова конференція "ІСТОРІЯ ТОРГІВЛІ, ПОДАТКІВ ТА МИТА"

24-25 жовтня 2019 року на базі Університету митної справи та фінансів у Дніпрі вже втринадцяте відбулася міжнародна наукова конференція  "Історія торгівлі, податків та мита".  Співорганізатором наукового форуму традиційно стала і Академія Соціальних Наук України. Участь у конференції взяли як вітчизняні, так і зарубіжні науковці. За результатами роботи випущено збірку тез, з якою можна ознайомитися у прикріпленому файлі та у  "Бібліотеці" на сайті АСНУ.

Пройшов Другий З'їзд істориків медицини

22-23 жовтня 2019 року в Харкові пройшов Другий З'їзд істориків медицини з міжнародною участю, співорганізатором якого став Центр медичного краєзнавства імені проф. В.Д. Отамановського та його партнери - Українська Академія Істориків Медицини, Академія Соціальних Наук України, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харківський НДІ судових експертиз імені М.С. Бокаріуса. До оргкомітету з'їзду увійшли Акад. НАНУ Бакіров В.С., проф. Васильєв К.К., проф. В.

Зарубіжний візит!

Віце-президент Академії соціальних наук України проф. Євген Сінкевич нещодавно перебував з робочим візитом у Польщі, у м. Ченстохово, де зустрівся з партнерами Академії  представниками  Природничо-гуманітарного університету ім. Яна Длугоша.

Вітаємо з визначною подією!

У вересні 2019 р. виповнюється 40 років від початку науково-педагогічної діяльності Президента Академії Соціальних Наук України, члена Правління Національної  спілки краєзнавців України, Почесного краєзнавця України, завідувача кафедри суспільних наук ХНМУ професора Ігоря Юрійовича Робака. За радянських часів вчений захистив дисертацію з історії меншовицької соціал-демократичної еміграції.

Відбувся Перший З'їзд істориків медицини України

20 та 21 червня 2019 року в Харкові відбувся Перший З’їзд Істориків Медицини України з міжнародною участю. Ініціатива проведення з’їзду належала новоствореної Громадської організації Української Академії Історії Медицини.

Вітаємо з обранням!

Академія соціальних наук України вітає з обранням до лав нашої наукової спільноти пана Ростислава Жереліка - відомого польського науковця. Бажаємо п. Ростиславу звершення його творчих планів та наснаги подальшої діяльності!

Сторінки

Подписаться на новости

Signup for Our Free Newsletter

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Корисні посилання

Контакти

пр. Науки, 50-а, офіс 7, Харків, 61072 - для офіційної кореспонденції

+380636875693 - академік-секретар Демочко Г.Л.

inio2@ukr.net - поштова скриня